Tomek: Pasja czyni wolnym

Uzdrowiła nas wspólna pasja, a także wspólna (wraz z naszym synem) modlitwa na nabożeństwie majowym.
Read More

Anna: Nowenna w intencji o zdrowie psychiczne

Patrzę na życie i problemy inaczej. Spokojniej, powierzając Je zawsze Bogu. Zawsze szukam w Nich Boga.
Read More

BEATA: Jeśli będzie jej taka wola Maryi może zostanę lepszym człowiekiem!

Może ta nowenna dopomoże mi po prostu być dobrym dzieckiem Bożym!
Read More

Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!

Witam, chciałam dac swoje swiadectwo uzdrowienia mimo ze juz nieraz to robiłam ale czuje ze musze zrobic to jeszcze raz tym razem w calej okazałości. No wiec zaczynajac moja pierwsza nowenne zaczełam w maju 2013 roku oczywiście w intencji zdrowia psychicznego. Przeczytaj Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!
Read More

Monika: Łaski dla rodziców a także i dla mnie

To moja 3 nowenna. Odmawiałam ją w intencji moich rodziców. Prosiłam o zdrowie i spokój dla nich. Rodzice są teraz pogodniejsi, jakby mniej zmęczeni.
Read More

Łaska macierzyństwa

Chciałam dać świadectwo jaki cud został zesłany na moją rodzinę za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejskiej. Moja córka i zięć mieli poważne problemy z zajściem w ciążę. Leczyli sie 2 lata i lekarze nie dawali im szans na naturalne poczęcie zdrowego dziecka, kerowali ich na in vitro. Jednak oni ciągle czekali i wierzyli zę zostaną naturalnym rodzicami. Ja jako ich matka będąc 3 X 2011 roku na Różańcu w kościele wysłuchałam czytania o cudownej Nowennie Pompejskiej. Po kilku dniach zaczęłam ją odmawiać w intencji cudu zdrowego macierzyństwa dla Córki i jej męża. Kończąć część błagalną – w przedostatni dzień córka moja oznajmiła że jest w ciąży. Radości i łzom szczęścia nie było końca. Dziś rozpoczęłam część dziękczynną modlitwy do Królowej Różańca Swietego Matki Bożej Pompejskiej. Proszę rozpropagować to poświadczenie cudu na chwałę Matki Bożej i ku pokrzepieniu ludzkich serc.
Bóg zapłać
Matka B.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Gosiaula Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ula
Gość
ula

Bardzo wzruszyłam się czytając to piękne świadectwo, jestem w trakcie odmawiania nowenny i jest mi bardzo bardzo ciężko, Część błagalna pięknie „szła” a przy dziękczynnej jest mi ciężko. Modlę się w intencji mojej szwagierki i szwagra, którzy byli wspaniałym małżeństwem – szatan jednak chce inaczej i bardzo walczy. Dalej chcę się modlić. Wiem, że cud może się zdarzyć – tu już może pomóc tylko cud.

Gosia
Gość
Gosia

Pokrzepiające świadectwo.Maryjo Jesteś Wielka.