Christine: 28 letnie małżeństwo

Modle sie NP od kilku lat, w podobnych intencjach za meza/nasze malzenstwo, Jest jak na chustawce. Postanowilam zmnieci intencje by NMP poprowadzila nas tak jak tego Bog chce i za kazdym razem powtarzam badz wola Twoja i prosze MP o to ze chcialabym zobaczyc meza jak sam padnie przed P Bogiem na kolana, bo wtedy wiem ze bedzie dobrze.
Read More

Amanda: Nie zawiodłam się !

Smutek to ludzka rzecz, uczucie, ale właśnie w tych chwilach warto sobie przypominać te piękne słowa modlitwy.
Read More

Julia: Bóg mnie uzdrowił

Chciałabym się z Wami podzielić moim świadectwem. Bóg zawsze nad nami czuwa i nigdy nas nie pozostawia bez opieki, ale to już tylko od nas zależy czy chcemy Jego pomoc przyjąć, czy wolimy podążać swoimi ścieżkami, żeby i tak na końcu trafić do Boga- tylko bardzo krętą ścieżką i na około. Mam 26 lat. Przeżyłam odrzucenie przez ojca, gwałt, toksyczny i wyniszczający związek, aborcję farmakologiczną wykonaną na mojej córce przez partnera- bez mojej wiedzy a tym bardziej zgody, a teraz tracę słuch. Tak w wielkim skrócie.
Read More

Lidka: Wielbi Dusza Moja Pana…

Maryjo Wielbi Dusza moja Pana ,albowiem uczynił mi wielkie rzeczy.....Dziękuję Ci Matko Różańcowa za otrzymane łaski , w mojej rodzinie , za opiekę nad Jackiem i Beatą.Oboje stracili pracę , z pełną ufnością rozpoczęłam nowennę pompejańską o znalezienie dla nich pracy. MATKO MOJA MATKO LUDZI MARYJO , zostałam wysłuchana, Jacek...
Read More

Urszula: Uwolniona z lęków

Każdy dzień poświęcam na modlitwie różańcowej
Read More

Czy warto nagrać audiobooka?

Drąży mnie to pytanie: nagrać czy nie nagrać audiobooka? Może czytelnicy pomogą w odpowiedzi? 🙂 Oto fragment nagrania książki:

[wpaudio url=”http://pompejanska.rosemaria.pl/wp-content/uploads/2011/11/nagranie_1.mp3″ dl=”1″ text=”Fragment książki – kliknij aby odsłuchać”]

A poniżej sonda (można zaznaczyć dwie odpowiedzi):

[poll id="2"]

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?