Małgorzata: Łaski od Boga

Wczoraj skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego męża,uwolnienia z nałogu i powrót do mnie i do dzieci.Już na początku odmawiania tej Nowenny poczułam jakby cały świat zmówił się przeciwko mnie,szatan robił wszystko żeby mnie zniechęcić.Zdarzało się,że miałam ochotę przerwać modlitwę,bo odkąd zaczęłam sie modlić było coraz...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boża dała mi więcej niż prosiłam

Na wstępie chciałbym prosić świętego Michała Archanioła i Matkę Bożą o ochronę. Długo odkładałam napisanie tego świadectwa. Kiedy wczoraj dość obszernie spisałam moje doświadczenia i moją przygodę życia z nowenną pompejanską okazało się, że zasnęłam z ręką na klawiaturze w momencie ,gdy już ukończyłam pisanie i wszystko zostało skasowane. Mam na to swoją teorię i tym bardziej chce wszystko opisać.
Przeczytaj całość

Aneta: Walka z nowotwórem

Głęboko wierzę, że Matka Boska Pompejańska wesprze go w dalszej walce z chorobą
Przeczytaj całość

Kasia: Otrzymana łaska…???

Witajcie Kochani. Chciałam się podzielić tym co właśnie dzieje się w moim życiu... Czy moja prośba została w jakiś sposób wysłuchana ? Tego jeszcze nie wiem... Ale może zacznę od początku... Obecnie mam 31 lat, Łukasz 35 lat. Jestem - byłam - z Nim w związku od 2,5 roku, znamy...
Przeczytaj całość

Waldemar: Modlitwa to pierwsza reakcja na problem

Wszelka cześć i chwała Królowej Różańca Świętego. Ta modlitwa była poświęcona łaskom i opiece dla syna. Intencją nowenny jest ofiarowanie Matce Pompejańskiej sprawy ważnej. Dla mnie był to syn, którego zachowanie bardzo mnie martwiło.
Przeczytaj całość

Wigilia święta (6)

Już jutro święto Matki Bożej Różańcowej, i choć co prawda obchodzono je w Pompejach w pierwszą niedzielę października, to nas i tak mało co obchodzi 😉 Dla nas jutrzejszy piątek to i tak święto, dla którego tutaj przybylismy.
Podczas dzisiejszego zwiedzania znów okazało się, że muzeum Bartola jest zamknięte. Siesta? Znajoma Włoszka w biurze Sanktuarium twierdziła, że powinno być otwarte. Trzeba spróbować rano.
W zamian można pooglądać bogatą wystawę przy kościele. Wzdłuż wszystkich obszernych korytarzy są porozwieszane wota, zdjęcia i malunki, które pokazują głównie wypadki, w których życie ocaliła lub zdrowie uratowała Matka Boża Pompejańska. Nierzadko można znaleźć pukle włosów, warkocze, dyplomy ukończenia wyższych szkół oraz trofea sportowe. Tych świadectw cudów są setki!
Na koniec zdjęcie z kaplicy bł. Bartola. To w niej pod ołtarzem spoczywają jego relikwie.

image

image

image

image

image

image

image

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wigilia święta (6)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Jeśli wyjdziemy z kościoła bocznym wejściem, znajdziemy się w dużym holu, na którego ścianach wiszą setki podziękowań za otrzymane łaski w formie obrazków. Piękna tradycja przykuwa nasza uwagę na długie godziny. Więcej – tutaj. […]

Obrazki z nowenną pompejańską?