Grzesiek: Spokój po rozstaniu z ukochaną

Po rozstaniu z moja ukochana strasznie się męczyłem. Byliśmy ze sobą kilka lat.Bywało różnie raz lepiej raz gorzej.Ale zawsze jakoś umieliśmy się dogadać. Dużo razy się kłóciliśmy wiele razy ją zawiodłem. We wrześniu się rozstaliśmy (to była raczej jej decyzja), po rozstaniu strasznie cierpiałem nie mogłem spać jeść i skupić się na niczym. Straciłem na wadze około 15 kg.Miałem myśli żeby się zabić. Nie wiem jak ale trafiłem w internecie na nowennę pompejańska.Na początku nie myślałem że dam rady ją odmawiać,ale pomyślałem ze nie mam nic do stracenia.
Read More

Emilia: modlitwa o uzdrowienie

Szczęść Boże, chciałam podzielić się swoim doświadczeniem. Prosiłam Matkę Bożą , by uzdrowiła mojego chłopaka z nieuleczalnej choroby - atopowego zapalenia skóry.
Read More

Joanna: Trwajcie w tej cudownej modlitwie

Witam wszystkich modlących się i tych,którzy jeszcze niepotrzebnie się wahają:) Wczoraj ukończyłam swoją drugą nowennę i nie zamierzam na tym poprzestać.Nie miałam dokładnie sprecyzowanej intencji-modliłam się "o potrzebne łaski". I takie otrzymałam! Wspaniałe świadectwo na koniec roku szkolnego,zdanie egz. teoretycznego na prawo jazdy,spotkanie niesamowitych ludzi w życiu,wyjazd wakacyjny w góry....
Read More

Ewa: Wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam wiele lat temu. Powróciłam do niej gdy nie mogłam znaleść pracy, byłam w stanie początkowej depresji. Ale miałam problemy z synkiem i postanowiła jednak za niego ją odmówić. Matka Boże wie dobrze czego nam potrzeba.
Read More

Anna: Z nowenną ku świętości

Niech wszyscy mamy takie zużyte różańce a serca pełne blasku perłowego, przepełnione wiarą, nadzieją, miłością.....
Read More

Suplika do Madonny w Pompejach

Uroczystości w Pompejach przed obrazem Matki Bożej Pompejańskiej jak zwykle przyciągnęły tłumy. Pielgrzymi mogą zapisać w kalendarzu dwie daty: 8 maja (rocznica położenia kamienia węgielnego pod świątynię, w święto Michała Archanioła) oraz 7 października (święto Matki Bożej Różańcowej). W noc poprzedzającą tę święta trwa czuwanie, tzw. noc modlitwy.

Poniżej filmik z uroczystości majowych br.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Suplika do Madonny w Pompejach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Wierni modlą się Supliką przed sanktuarium w Pompejach […]

Barbara
Gość
Barbara

Matko milosierdzia,modl sie za nami.
Oddajemy sie calkowicie pod Twoja opieke i ochrone.
Prosze blogoslaw moja rodzine i wszystkich moich krewnych i przyjaciol oraz ich rodziny.Dzieki Ci Najswietsza Matko Boza Pompejanska.

trackback

[…] Wierni modlą się Supliką przed sanktuarium w Pompejach […]

Obrazki z nowenną pompejańską?