Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Read More

Kasia: Maryja przypomniala mi moje nie wyspowiadane grzechy z młodości

Zawierzcie swoje zycie Maryji i Jezusowi i modlcie sie, a Oni beda ciagle opiekowac sie i czuwac nad nami. Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami... Jezu ufam Tobie
Read More

Monika: On jest fundamentem naszego życia

Skończyłam kolejną Nowennę Pompejańską. Modliłam się o moje nawrócenie. DOSTAŁAM WIĘCEJ NIŻ MOGŁAM SOBIE WYOBRAZIĆ. Jestem osobą już nawróconą, ale czułam, że oddalam się od gorliwej modlitwy. Więc ta intencja była skierowana głównie na to, bym nie odeszła od MOJEGO UKOCHANEGO BOGA, bym się nawracała, bym widziała moje błędy.
Read More

żona po paru dniach wyznała mi swoją miłość

Byłem bardzo zaskoczony. Zakończyłem Nowennę i ze zdziwieniem moim żona po paru dniach wyznała mi swoją miłość i chęć bycia razem. Wiem jedno, że stykamy się tu na ziemi z cząstką nieba w różnych sytuacjach życiowych i chwilach.
Read More

Joanna: nowenna to wielka łaska

Dziękuje Ci Matko Boża za te nowenny , które dają niesamowitą siłę w życiu .Jestem w trakcie odmawiania 7 nowenny i powiem,że to jest moja wygrana , wygrałam niesamowitą miłość do Matki Najświętszej.Maryja przemieniła mnie , moją rodzinę i moje otoczenie. Chwała Panu.
Read More

Prezentacja nowenny pompejańskiej

Wersja youtube:

To samo można pobrać w formacie pdf i ppt.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!