Kobieta: Wiem czyja to zasługa

Pierwsza moja modlitwa NP przyniosła widoczny efekt, więc to mnie nakłoniło do odmawiania kolejnych. Prosiłam o kolejne dziecko, ciążę. Zmówiłam 3 NP w tej intencji i tak się pięknie złożyło, że w październiku (miesiącu Różańca Św), byłam w ciąży. Byłam 100% pewna, że to wymodlona prośba.
Read More

Małgorzata: Łaski zdrowia i pokoju serca

Chciałabym wszystkim polecić tę modlitwę, ponieważ dzięki niej człowiek doświadcza wewnętrznego pokoju,łatwiej znosi trudności a także zbliża się do Pana Boga. Dziękuję Matko Boża Pompejańska i proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną.
Read More

Monika: Bóg zapłać za otrzymaną pracę!

Pragnę podziękować za otrzymaną łaskę. Modliłam się nowenną do św. Josemarii Escrivy w intencji pracy jesienią i zimą. W międzyczasie prosiłam o pomoc dusze czyśćcowe, mojego Anioła Stróża, a 26 kwietnia skończyłam w tej intencji nowennę pompejańską. 27 kwietnia otrzymałam telefon w sprawie pracy!Przeczytaj Monika: Bóg zapłać za otrzymaną pracę!
Read More

Basia: Dziękuję Ci za tak piękną modlitwę jak Nowenna Pompejańska.

Dziękuję Ci Matko Boża Najukochańsza i Najczulsza że jesteś byłaś i będziesz. Że kochasz całym sercem. Dziękuję że mnie prowadzisz. Dziękuję za otrzymane łaski. Kocham Cię.
Read More

Daniel: W chwili zwątpienia Matka Boża ratowała mi życie!

Matka Boża w nowennie dała mi niezliczone łaski na każdym polu mojego życia ! Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej a teraz prawię w ogóle nie grzeszę i czuję potrzebę dawania dobra.
Read More

Kiedy trudno samemu odmawiać różaniec

Chyba każdy odmawiający nowennę pompejańską doświadcza trudności w skupieniu, czasem znużenie albo zmęczenie. Szczególnie wtedy wielką pomocą jest modlitwa różańcowa we wspólnocie, także przez internet.

Różaniec jest odmawiany w internecie i o stałej porze:

Słuchanie jest możliwe poprzez przeglądarkę internetową albo odtwarzacze muzyczne (VLC, Winamp, iTunes, Windows Media Player – z czego pierwszy jest najmniej problemowy)

Ponadto na stronie chomikuj.pl można znaleźć nagrania różańca, często z rozważaniami, które można słuchać na komputerze albo odtwarzaczu mp3:

[usunięte – część linków prowadziła do pirackich nagrań].

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
DawidMarek (adm.)matkaJoanna JastrzębskaBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Różaniec w Radiu Maryja jest najczęściej o godzinach: 6.30, 12.30, 20.20 (podano błędnie 22:20)

hancyna
Gość
hancyna

czy to znaczy, że mogę modlić się z kimś? ale co wtedy z podziałem na role? wiem, może to głupie pytanie ale to moja pierwsza nowenna pompejańska 🙂

M.
Gość
M.

Wydaje mi się, że to czy jest podział na role czy nie – nie ma znaczenia. Modlitwa przecież też może być myślna, a w momencie gdy ktoś mówi część modlitwy – ja słucham, więc też jakoś myślą podążam za tym, co ta osoba mówi.

G.
Gość
G.

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z tą drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

g.
Użytkownik

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

Beata
Gość
Beata

Jeszcze jest różaniec na stronie – http://modlitwawdrodze.pl/index.php?id=227

matka
Gość
matka

Odkąd odmawiam różaniec czuję obecność Bożej Miłości wokół siebie kocham wszystkich syna który naduzywa alkoholu kocham najbardziej wiem zez Boża pomocą podzwignie się z problemow i uwolni od uzależnienia od alkoholu to prawda że alkoholizm to choroba duszy a lekarzem od dusz jest Pan Bóg Boże Miłosierny ulecz jego dusze

Dawid
Gość
Dawid

Piękna inicjatywa