Aneta: czy w takiej intencji mozna się modlić?

Witam serdecznie po raz kolejny piszę tutaj i nie wiem dlaczego nie jest to opublikowane.. Zakończyłam jedną NP opublikowałam świadectwo wtedy się ukazało
Read More

Katarzyna: Nowenna Pompejańska wysłuchana !!! Wspaniała modlitwa !!!!

Witam. Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłam 27 października i nadszedł czas aby podzielić się z Wami swoim świadectwem. Mam nadzieję, że wyczerpująco i z oddaniem opiszę tę PRZYGODĘ. Przeczytaj Katarzyna: Nowenna Pompejańska wysłuchana !!! Wspaniała modlitwa !!!!
Read More

Beata: Dzięki modlitwie guz zniknął

Witajcie, modlę się Nowenną od ponad 3 lat, w sprawach swoich i innych, z różnym skutkiem. Ostatnio intencją było pokonanie raka piersi przez moją koleżankę. Piękna , młoda dziewczyna, mama dwójki małych dzieci która zawsze miała obsesję na punkcie tej choroby, bała się jej strasznie, bo była obciążona genetycznie.
Read More

Anna: o łaskę wzjemnej miłości, dobroci serca i ratowanie małżeństwa

Warto odmawiać różaniec i każda i inną modlitwę nawet taką swoimi słowami byle była od serca. Wiem że każdy ma swoją drogę do Boga.
Read More

Katarzyna: ukojenie

Nowenna pompejańska jest cudowna. Odmawiamy ją już kolejny raz. Stała się ona częścią naszego życia, nie potrafimy już bez niej żyć. Część naszych intencji została wysłuchana; to wspaniałe uczucie. Nigdy nie myślałam, że dostąpię tej łaski. Matce Bożej poleciłam całe moje życie.Przeczytaj Katarzyna: ukojenie
Read More

Strony internetowe o nowennie pompejańskiej

Wszystkim, którzy szukają w internecie informacji o nowennie pompejańskiej, pragnę polecić następujące strony:

  • Największa strona to oczywiście strona sanktuarium różańcowego w Pompejach. Niedawno doczekała się odświeżenia szaty graficznej. Ma kilka wersji językowych (włoska, francuska, hiszpańska), niestety, nie ma polskiej. Jej adres to: www.santuario.it
  • Największa i najważniejsza strona pompejańska w Polsce to www.pompejanska.pl. Zwiera wiele świadectw, ciekawostek historycznych wokół nowenny oraz informacje i dane organizacyjne na temat odmawiania nowenny pompejańskiej. Wszytko to organizuje niezwykle prężnie grupa duchownych i świeckich związanych z parafią w Skoczowie oraz Apostolstwem Dobrej Śmierci. Jest to właściwe centrum nowenny pompejańskiej w Polsce.
  • Ksiądz Jacek Skowroński z parafii w Barzkowicach zainicjował Nowennę pompejańską w intencji Polski i założył Sekretariat Różańca Pompejańskiego związany z tą inicjatywą.
  • Liczne nagrania (nowenny, homilie, zdjęcia) można znaleźć na tym koncie chomikuj.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o