Marzena: Doświadczyłam łask, o które nawet nie prosiłam :)

Polecam moim bliskim i znajomym tę modlitwę i mówienie o niej sprawia mi przyjemność :) Jeżeli odkładasz rozpoczęcie NP, to nie zastanawiaj się dłużej, po prostu zacznij ją odmawiać, bo na prawdę warto :)
Read More

Aleksandra: VIII świadectwo

Szczesc Boze wszystkim! To juz moje VIII swiadectwo. Chociaz nie chodze systematycznie do Kosciola, to modle sie codziennie do NMP dziekujac i proszac o laske uswiecajaca dla mnie oraz calej mojej rodziny.
Read More

Małgorzata: nawrócenie syna

Nowennę pompejańską odmawiałam kilka lat temu w intencji dorastającego syna, z którym mieliśmy dużo kłopotów. Złe towarzystwo, zawalony jeden rok nauki, potem kolejny… Powroty do domu nad ranem, alkohol, nawet narkotyki. Błagałam Matkę Bożą, żeby go ratowała. W tej chwili syn jest nie do poznania, skończył szkołę, wybiera się na...
Read More

Liubov: gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, bo gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha. Każdy koralik różańca to kula na demona.
Read More

Ufająca: Zerwane zaręczyny

Piszę tu już o kolejnej spełnionej prośbie do Matki Bożej. Tym razem modliłam się o światło Ducha Świętego, mądrość i dobrą decyzję dla siebie i mojego narzeczonego. Byliśmy ze sobą długi czas i zbliżał się termin naszego ślubu (za ok. 3 tygodnie). Niestety, wiele spraw było między nami ciągle nierozwiązanych lub nie takich jakie powinny być.
Read More

Różańcowy testament Jana Pawła II

Polecamy Waszej lekturze artykuł o. Stanisława Przepierskiego, asystenta ds. Żywego Różańca w archidiecezji warszawskiej pt. „Różańcowy testament Jana Pawła II”.

W roku beatyfikacji Ojca Świętego podejmijmy na nowo te różańcowe, papieskie prezenty jako swoisty testament Ojca. Przecież On traktował nas jako swoich synów. Podobnie jak każdy kochający rodzic mądrze, z miłością doradza synowi, w krótkich słowach, w prostych gestach, tak On, prawdziwy duchowy Ojciec, gestem wręczania nam różańca zdawał się mówić: „Przyjmij mój skarb, to moja dla ciebie wyprawka. Potraktuj go jako klucz do duchowego skarbca i noś go przy sobie jako najlepszą broń. Z nim nie zginiesz! Doświadczysz bogactwa mądrości i mocy Tej, która jest Niezwyciężona. Zwiąż się nim z Maryją. Bądź jak ja Jej synem!”.

Całość…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?