MONIKA: POMOC PRZYSZŁA W ODPOWIEDNIEJ CHWILI

Pierwszy raz o nowennie pompejańskiej przeczytałam w dwumiesięczniku,, Miłujcie się''.Oczywiście jak to zwykle bywa na początku przestraszyłam się tak długiego odmawiania różańca swiętego.Pomyślałam sobie wtedy -,,przecież nie dasz rady- czworo dzieci ,tyle obowiązków.Wiec dałam sobie spokój.Jednak Matka Boska o mnie nie zapomniała .Dokładnie rok póżniej znów o sobie przypomniała ,ale...
Read More

Beata: List – Myślę, że Bóg miał lub ma inny plan.

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny pompejańskiej o uzdrowienie syna z alergii. Pierwsza nowenna miała więcej intencji i byłam zawiedziona, że nie było efektów, ale skończyłam ją odmawiać. Po roku była druga nowenna za siebie, miałam duży spokój, byłam radosna, odważna, nawet dobrze mi się układało na codzień, ale ta intencja się nie spełniła.
Read More

Anna: Morze łask

Słyszałam bzyczenie buczenie ,ale to nie ustawało,było ciągłe W nocy było jeszcze gorzej . Na spacerze kiedy przejeżdżałem wózkiem obok groty Matki Bożej pomodliłam się żeby wskazała mi drogę pokazała jakąś modlitwe.
Read More

Mateusz: Zaczyna się układać

Szczęść Boże w swoim życiu zmówiłem 3 nowenny i coś powolutku się zaczęło zmieniać na lepsze w moim życiu. Po pierwsze to znalazłem Kobietę swojego życia co prawda jesteśmy że sobą dopiero 2 miesiące ale wiem że to ta jedyna która Bóg zesłał mi żebym nie był sam wiem o...
Read More

Wojtek: BYŁY chwile agresji w stosunku do Boga

W pewnym momencie po prostu dochodzisz do ściany i już nie zostaje ci nic innego, tylko Bóg
Read More

Piesza pielgrzymka do Pompejów

Z Lubonia do Sanktuarium różańcowego w Pompejach jest ok. 2000 kilometrów. Ten cel wyznaczył sobie Krzysztof i zrealizował go w stu procentach. Dotarł do Pompejów na 135. rocznicę wmurowania kamienia węgielnego pod kościółek w Pompejach (1876 r.). Po drodze był Rzym i beatyfikacja Jana Pawła II.

Oto trasa pieszej pielgrzymki:

Piesza pielgrzymka do Pompejów

A oto krótka fotorelacja (kliknij na zdjęcie):

Sanktuarium Różańcowe w Pompejach

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Piesza pielgrzymka do Pompejów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Viola
Gość

Niesamowite, jestem pełna podziwu, szkoda, że nie wiedziałam wczesniej o NP, chetnie przyłaczyłabym sie.

Obrazki z nowenną pompejańską?