Mariusz: Cudowne uzdrowienia w mojej rodzinie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Witam serdecznie wszystkich którzy poznali już Nowennę Pompejańską a szczególnie tych którzy dopiero o niej usłyszeli i zastanawiają się czy warto ją odmówić, od razu mówię, że warto!!! Chcę z Wami podzielić się moim świadectwem. Jestem to winien Najświętszej Panience, a poza tym jest to jeden z warunków prawidłowo odmówionej Nowenny. Należy rozpowszechniać Ją wśród innych a szczególnie wśród Tych którzy nie widzą już żadnego wyjścia w najcięższych sytuacjach a po odprawieniu NP. opisać swoje świadectwo o otrzymanych łaskach, bo te zawsze będą otrzymane, w mniejszym lub większym stopniu ale spłyną na tego kto o coś z gorliwością prosi w Tej Cudownej Modlitwie, która w nazwie ma, Nowenna nie do odparcia, to znaczy taka w której Matka Boska może spełnić każdą, nawet najbardziej niewiarygodna i beznadziejną prośbę.
Read More

Aneta: Dokuczliwy kaszel

Pragnę podziękować Maryji za uzdrowienie mojej mamy z uporczywego kaszlu, który towarzyszył mojej mamie w okresie zeszłorocznej zimy, po zakończeniu nowenny mama wyzdrowiała dziękuję Ci Matko z całego serca
Read More

Michał: Opieka nad ciążą córki

Witam Wszystkich.MARYJA moja Matuchna jak się do Niej zwracam kiedy się do Niej modlę ,kiedy po prostu z Nią rozmawiam zatroszczyła się o mnie w 2012r.Tak pokierowała moim życiem ,że teraz to wiem.Już w 2013r zapukała do mojego serca dając mi do ręki Gościa Niedzielnego z artykułem o Cudownej Nowennie Pompejańskiej co sprawiło że zacząłem czasami odmawiać różaniec.
Read More

Dominika: Dwie nowenny

W omówionych nowennach prosiłam Matkę Najświętszą o łaski dla dzieci moich. Nowenny były dopełnieniem różańca odmawianego również w ich intencji.
Read More

Beata: Nie dam rady żyć bez różanca

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać około 1,5 roku temu. Nie jestem w stanie wyrazić ogromu łask które otrzymałam od Najświętszej Marii Panny.
Read More

Nowenna pompejańska na Rebelyi

Na forum Rebelya.pl pojawiła się ciekawa i bardzo budująca dyskusja w temacie nowenny pompejańskiej, w tym wiele świadectw. Więcej na forum…

Jest tam też świetny pomysł,  jaki zaprezentowała Kfiatuszka: wykreślanka, która pomaga w pamiętaniu o dniach i tajemnicach nowenny pompejańskiej.

Jest ona dostępna w trzech wariantach (1, 2, 3). Więcej na forum Rebelyi.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o